FabułaDwoje ludzi, których łączy coś więcej niż przyjaźń, lecz mniej niż miłość. Dwa małolaty, które dopiero poznają piękno życia oraz jego gorzki smak rozczarowań. Znają się od bardzo dawna i zawsze robią wszystko razem mimo, że czasem to lekkie przegięcie – bo kto przy zdrowych zmysłach poszedł by z przyjaciółką do kosmetyczki lub z przyjacielem na mecz znienawidzonej drużyny?
Ona jest prześliczną cheerleaderką, którą każdy w szkole uwielbia. Jest nie tylko piękna, czy zabawna – jest bystra oraz nie boi się podjąć ryzyka. Uwielbia spędzać czas z facetem, przez którego łóżko przewinęło się jakieś tysiąc panienek. Zrobiłaby dla niego wszystko, a nawet i więcej, żeby tylko się do niej uśmiechnął, albo przytulił – to było rzeczą, którą wręcz wielbiła, a gdy tylko ją całował była wniebowzięta.
On – kapitan szkolnej drużyny footballowiej, pan popularny i podrywacz – jeszcze żadnej sobie nie odpuścił. Jak każdy miał swój słaby punkt, o którym nikt jeszcze nie wiedział – nawet on sam. Był w stanie zrobić dla niej wszystko, nawet zostawić modelkę, która miała na niego ochotę – odmówił jej, ponieważ jego o rok młodsza przyjaciółka miała zły dzień i potrzebowała, aby ktoś z nią usiadł przy kubku kakao oraz najzwyczajniej w świecie przytulił mówiąc, że się ułoży.

Razem byli naprawdę mocnym duetem, który mógł wystąpić przeciwko światu. Zawsze i na zawsze. Oboje gotowi poświęcić swoje szczęście, aby uszczęśliwić to drugie. Od najmłodszych lat trzymają się razem i chociaż do ich dwuosobowej armii dołączyło kilka osób, to nadal są sobie wierni.
Oczywiście, jak w każdej relacji zdarzają się kłótnie, a potem ciche dni… U nich przebiegało to w zupełnie innej formie – on biegał za nią jak piesek, a ona chodziła smutna i z nikim nie rozmawiała, nic nie jadła i nie chodziła do szkoły – odcinała się od świata. Wszystko znów nabierało kolorów, gdy o północy przychodził pod jej balkon, na który później zwinnie się wspinał i wchodził do środka przez specjalnie uchylone drzwi, kładł się obok i nawijał sobie jej włosy na palec oraz wyznawał jak bardzo przeprasza, bo kolejny raz schrzanił. Nie wiedział jednak, że ona wcale nie śpi tylko uważnie go słucha…
Jak po każdej zimie znów nastaje wiosna, tak było i z nimi – po każdej kłótni znów cali rozpromienieni chodzili objęci do szkoły, na imprezy czy chociażby do kina z przyjaciółmi.
Wszystko było naprawdę jak w bajce, ale jak to w bajkach bywa zawsze następuje zwrot akcji, który zmienia wszystko na… GORSZE.
Zakład, który miał być tylko zabawą, a z którego wynikła wielka afera. Dwoje nie świadomych nastolatków, który zbyt łatwo im uwierzyli. Pchnięci przez chęć niesienia pomocy. Chcieli dobrze, a wpakowali się w sam środek piekła, które właśnie zaczęło zamarzać, a wszyscy mieszkańcy uciekając tylko ich taranowali i popychali w głębszą otchłań, z której ucieczka graniczyła z cudem.
Dwie niczego nieświadome osoby oraz oni – król i królowa piekła, zwanego Liceum.

3 komentarze:

  1. OMG! To jest SUPERRR !! <3 Na pewno będę czytać !! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się ciekawie, lecę czytać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Komentarz = motywacja