Bohaterowie

Marianna „Mary” Wesley
„Być jak Robin dla Barney’ a, jak Blair dla Chucka, jak Bonnie dla Clyde’ a, być dla kogoś najlepszą przyjaciółką i kochanką, tą jedną, wybraną, tą, która zawsze będzie najlepsza, tą, o którą walczy się do końca i która rzuca cień na wszystkie inne, być pierwsza opcją i jednocześnie być ostatnią, ostatnią dziewczyną, ostatnim podrywem, ostatecznym wyznaniem miłości.”

Ashton „Irwie” Irwin
„Lubiłem jej plecy. Siedziała mi na kolanach, a ja nie mogłem się napatrzeć. Byłem jak gówniarz, który pierwszy raz ma przed sobą kobietę. Kobietę, która ma mnie wszystkiego nauczyć. Całowałem każdy skrawek jej ciała, każdy obejrzałem, posmakowałem. Nikt nigdy nie działał tak na mnie. Nikt, poza nią. Moglibyśmy się kochać w każdej chwili, zupełnie nie zwracając uwagi, że może nas ktoś nakryć. Chuj im do tego.”

Lucas „Luke” Hemmings
„Ludzie robią straszne rzeczy, ale nie musi to oznaczać, że są źli. Albo robisz coś wielkiego, albo nic. Dobrze jest się bać. To oznacza, że ciągle masz coś do stracenia.”

Mellody „Mel” Cook
„Zależało mi na kimś, kto będzie moją kotwicą, wiesz? [...] Kto będzie dzwonił dzień w dzień z pytaniem, czy wszystko w porządku. Pobiegnie w środku nocy do apteki, gdy zachoruję. Będzie tęsknił, jak wyjadę. I kochał, bez względu na wszystko.”

Calum „Hoodie” Hood
„Jeśli kogoś kochasz, powiedz to. Nawet jeśli boisz się, że to nie właściwe, nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się, że przewróci to Twoje życie do góry nogami. Powiedz to, powiedz jak najgłośniej. A potem idź za ciosem.”

Michael „Mike” Clifford
„Miłość to niekoniecznie wspólnie spędzone chwile, to te momenty gdy będąc sami tak cholernie za sobą tęsknimy”

Jasmine „Jas” Hogan
„Tu chodziło o oczy. Sekret tkwi w oczach, w sposobie porozumiewania się i mówienia bez otwierania ust. Najgorsze jest to, że nie panujesz nad tym, jak się od kogoś uzależniasz.”

Maximilian „Max” Martin
„Uwielbiam wspominać sobie chwile spędzone z tobą. Te stare wiadomości i nasz uśmiech, kiedy tylko byliśmy blisko siebie. Myślę o tym każdego dnia, aż w końcu muszę się ogarnąć, bo wiem, że to liczyło się tylko dla mnie.”

Brooklyn „Brook” Dawson
„Wolę rozmawiać na żywo, bo gdy zabraknie tematów to można się całować.”

Andrew „Andy” Howard
„Granice mojego rozsądku kończą się tam, gdzie zaczyna Twoja bielizna.”

Caroline „Carrie” Hogan

„Kiedy patrzę w Twoje oczy wiem, że nie chce już niczego szukać, że nie chcę nigdzie iść, chcę mieć Cię tutaj dziś.

Bobby „Trener” Fehler
„Nie mamy nieograniczonych szans, by mieć to, czego chcemy. Tyle wiem. Nie ma nic gorszego niż stracić szansę na coś, co mogło zmienić twoje życie.”

Frank Moore
„Im mocniej się rozpędzasz, tym silniej upadniesz.”

 

Jacob „Jake” Rollins
„Dziewczyna od razu wie, czy da facetowi dupy, czy za niego wyjdzie.”


Ryan „Joker” Jenkins 
„Zarzuć kieckę, pierdolnij make-up, ubierz najwyższe szpilki i wypierdalaj na balet. Nie przejmuj się tym chujem, który właśnie złamał ci serce.”

Anna Jane „AJ” Fitz 
„Kobieta nigdy nie kłamie. Co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.”

 


Aut.: 

1) 5 Seconds of Summer nie są sławni - to zwykły band, który tworzą Ashton, Calum oraz Michael, później również Luke.  
2) Wszystko jest fikcją.
3) Wszyscy (oprócz Trenera Bobby' go i Franka Moore' a) tych samych lub równoległych klasach, ale Jake i Ryan uczą się w innej szkole.
4) Postać AJ pojawi się dopiero w późniejszych rozdziałach.      


2 komentarze:

Komentarz = motywacja